Түгээх

НАМЫН ЖАГСААЛТААР НЭР ДЭВШИГЧИД

 

 

 

Нэр дэвшигчийн

эцэг /эх/-ийн болон өөрийн нэр

 

Нас Хүйс Ажил, албан тушаал
Санжаасүрэнгийн Оюун 48 Эм ИЗНН-ын дарга
Самбуугийн Дэмбэрэл 57 Эр ИЗНН-ын дарга
Зундуйсүрэнгийн Ган-Очир   Эр ИЗНН-ын Чингэлтэй дүүргийн дарга
Магвансүрэнгийн Хүрэлсүх 48 Эр “НарМон “ХХК захирал
Цээпэлийн Ганбат 48   “Газар шим”ХХК-ийн захирал
Маналжавын Төрбаяр 56 Эм ХЗДХ-ийн Сайдын Зөвлөх,
Наранцэцэгийн Дүгэрсүрэн 44 Эр CALD-ийн суурин төлөөлөгч

УТЗ-ийн Гишүүн

Мархаазын Чойдорж     ИЗНН-ын даргын зөвлөх
Цэндийн Энхтуяа 49 Эм ИЗНН-ын СБД-ийн Намын Хорооны дарга, “Нүүдэл трэйд” ХХК-ийн захирал
10. Баясгалангийн Наранзул 37 эм Судлаач
11. Рэнцэндоржийн Лхагвадулам     “Лэди” төвийн захирал
12. В.Дүгэрмаа     Пастор
13. Лувсандамбын Дашням     Зохиолч, доктор
14. Даваагийн Тунгалаг     Хүнс судлаач, ИЗНН-ын Сонгуулийн Төв штабын дарга
15. Чойжилжавын Наранцэцэг     Хуульч, өмгөөлөгч
16. Ламжавын Энх-Амгалан     Монголын Мэргэшсэн Нягтлан бодох бүртгэлийн Институтийн Ерөнхийлөгч
17. Г.Чулуун     Тогтвортой хөгжлийн хүрээлэнгийн Захирал
18.  Гончигийн Жаргалсайхан     МУГЖ
19. Сандагийн Чулуунбаатар     “Амьдрах ухаан“ төвийн Тэргүүн
20. О.Бадамханд     Сэтгүүлч
21. А.Одгэрэл     МУИС-ийн багш, лектор
22. Нямдаваагийн Даваасүрэн 33 Эр Дорнод аймгийн Сэргэлэн сумын малчин
23.  н Даарийжавын Эхбаяр     “Итгэлт Аудит“ ХХК-ийн захирал
24. Туваанжавын Батбаяр     ИЗНН-ын Дархан Уул аймгийн НХ дарга
25. Х.Цэндсүрэн     “Блэссинг лайф” ХХК-ний захирал
26. Готовсүрэнгийн Оюунбилэг     ИЗНН-ын Хэвлэл мэдээллийн албаны дарга
27. Сундуйжавын Болдхуяг     “Эдэм” ХХК-ийн захирал
28. Энхээгийн Батбаяр     ИЗНН-ын Хууль эрх зүйн бодлогын НБД

ТОЙРОГТ НЭР ДЭВШИГЧИД

 

Тойрог Нэр дэвшигчийн эцэг /эх/-ийн болон өөрийн нэр Нас Хүйс Ажил, албан тушаал 
1-р тойрог

Архангай

Тогооч, Наранцэцэг 58 Эм “Ногоон шуудан” сонины эрхлэгч
Ж.Хүрэлбаатар     ИЗНН-ын ҮХ-ны гишүүн
2-р тойрог

Баян-Өлгий

Хават, Баяддолдой 53 Эр “Бүргэд хайрхан” ХХК-ийн захирал
       
3-р тойрог

Баянхонгор

Ёндон, Нандинцэцэг 29 Эм “Миний компьютер” сэтгүүлийн эрхлэгч
Сандуй Батбаатар 40 Эр

 

“Иргэдийн Шударга шүүх” ТББ-ын Дэд Тэргүүн
4-р тойрог

Булган

Цэндаюушийн Буянзаяа 40 Эр Чөлөөт Монгол ХХК-ийн Захирал
5-р тойрог

Говь-Алтай

Лүндэг, Нямдорж 49 Эр ИЗНН-ын УТЗ-ийн гишүүн
6-р тойрог

Дорноговь, Говьсүмбэр

Батдэлгэр      
7-р тойрог

Дорнод

Л.Оюунцэцэг     ИЗНН-ын УТЗ-ийн гишүүн. Буриад улсын Гавъяат жүжигчин
Санжмятавын Отгонбаатар     Дорнод нутаг сангийн Тэргүүн
8-р тойрог

Дундговь

       
9-р тойрог

Завхан

Цэрэндорж, Төмөрхуяг 48 Эр ИЗНН-ын Завхан аймгийн НХ-ны дарга, “Арбет” ХХК-ийн Захирал
Тэгшжаргалын Эрдэнэчимэг     ИЗНН-ын Гадаад харилцааны Бодлогын Хорооны НБД
10-р тойрог

Өвөрхангай

       
Бямбаа, Мөнх-Алдар 41 Эр “Иргэдийн Шударга шүүх” ТББ-ын Гүйцэтгэх Захирал
11-р тойрог

Өмнөговь

 

Гонгор, Гансүх 54 Эр ИЗНН-ын ҮХ-ны гишүүн
12-р тойрог

Сүхбаатар

 

Р.Буд     ИЗНН-ын ҮХ-ны гишүүн
13-р тойрог

Сэлэнгэ

 

Гонгоржавын Ганбат     ИЗНН-ын ХЭГ-ын дарга
Пунцагийн Баянжаргал

 

    ИЗНН-ын ҮХ-ны гишүүн
14-р тойрог

Төв

 

Лхагваа, Мөнхсайхан 49 Эр ИЗНН-ын Аюулгүй байдал, Гадаад Бодлогын Хорооны НБД, хуульч, өмгөөлөгч
У.Хүрэлбаатар      
15-р тойрог

Увс

 

Б.Бат-Эрдэнэ     ИЗНН-ын Орхон аймгийн НХ-ны дарга
Г.Чулуунбат      
16-р тойрог

Ховд

Тунгаа, Хүдэрчулуун 50 Эр ИЗНН-ын Ховд аймгийн НХ-ны дарга
Лхагвын Алтанхуяг     ИЗНН-ын Баянгол дүүргийн  Дэд дарга, их эмч
17-р тойрог

Хөвсгөл

Баянбилэгийн Дүгэржав

 

    “Гачуурт” ТББ-ын Тэргүүн
Гүржавын Батпүрэв

 

    “Гурван Аварга” сангийн Тэргүүн
18-р тойрог

Хэнтий

Сандуй, Жаргал   Эр Хэнтий аймгийн ИТХ-ын Тэргүүлэгч
Бямбасүрэн, Хүдэрян 43 Эр Хэт ХХК-ийн Дэд Захирал
19-р тойрог

Дархан-Уул

Ц, Ширэндэв

 

44

 

Эр

 

Монголын Байгал Орчны Иргэний Зөвлөлийн Удирдах Зөвлөлийн гишүүн
       
20-р тойрог

Орхон

 

Зэс-Эрдэнэ-Дашзэвэгийн

Алтанхуяг

35 Эр Зэс-Эрдэнийн хувьцааХХК-ийн Захирал
Мэжиддорж

Батцоож

48 Эр Орхон аймгийн ҮЭ-ийн Холбооны дарга
21-р тойрог

Хан-Уул

Багахангай

Багануур

 

Чулуунбат, Энхтуяа 50 Эм ИЗНН-ын ХЭГ-ын НБД
Эрдэнэчимэгийн Сугар

 

    “Ногоон хонх” ТББ-ын Тэргүүн, “Тав” ХК-ийн Ерөнхий менежер
22-р тойрог

Баянзүрх

Налайх

Зоригийн Алтай 53 Эр УИХ-ын гишүүн
Эрдэнэчулууны Зоригт

 

44

 

Эр

 

МУ-ын Ерөнхийлөгчийн Амьдрах орчин, Байгал орчны Зөвлөх
Ризааны Булгамаа     Их засаг Их сургуулийн Сургалтын албаны дарга
23-р тойрог

Сүхбаатар

 

Чимидийн Базар     Сэтгүүлч, Доктор
Д.Баттулга      
24-р тойрог

Чингэлтэй

Дагвадорж, Уламбаяр 41 Эр Улс төр менежментийн Академийн Захирал
Төрбат, Алтаншагай 33 Эр Сэтгүүлч, “ТВ 8” телевизийн захирлын Зөвлөх
25-р тойрог

Баянгол дүүрэг

Маамхүү, Энхтайван 49 Эр “Русская гимназия” сургуулийн Ерөнхий Захирал
Баатар, Туул 41 Эм УИХ-ын гишүүний туслах
26-р тойрог  Сонгинохайрхан Хадбаатарын Бат-Ялалт

 

    ИЗНН-ын Дэд дарга, “Иргэдийн Шударга шүүх” ТББ-ын Тэргүүн
Шаравын Пүрэвсүрэн     Ногоон загалмай Нийгэмлэг ТББ-ын Тэргүүн
Нямцэвээн     “Хүчит Зам” ХХК-ийн Захирал

 


Түгээх

Холбоотой мэдээ

(0) Сэтгэгдэл

Leave a Reply

Your email address will not be published.